Novinky

 

GRANUCOL UP

V sortimentu GRANUCOL rozšiřujeme nabídku o GRANUCOL UP, což je granulát z barveného polyesteru. Nabízíme 10 druhů standardních směsí a využití je zejména do samonivelačních epoxidových podlah o tloušťce 2-3 mm. Jde o novinku s výjimečně pěkným vzhledem (pro náhled vzorníku klikněte na obrázek vpravo).

Materiály na pískování, abraziva

Vzhledem k přísným předpisům v EU je zakázáno používat pro pískování a otryskávání běžný křemičitý písek, který při práci práší a ohrožuje obsluhu zařízení silikózou (volné SiO2). Nabízíme celou řadu nesilikogenních minerálních prostředků (Asilikos, Afesikos, Asilit) firmy ASIKOS, kterou zastupujeme. Podrobnosti naleznete v technických listech.

Směsi pro samonivelační podlahy DORSIMIX

Nutnost míchat směs z plniv přímo na stavbě odpadá při použití nových směsi pro samonivelační podlahy DORSIMIX. Tyto směsi navazují  na tradici polymerbetonových směsí ISG v oblasti plniv pro samonivelační  podlahy. Tak jako ony mohu být v namíchány z několika komponentů dle přání zákazníků nebo dle dodaného vzorku. Příkladem je směs DORSIMIX ISG 270SE. Podrobnosti naleznete na technickém listu.


Změny   

Nové Všeobecné podmínky pro dodávky zboží Chejn spol. s r. o.
 

© MATYPO Sušice, 2000, poslední aktualizace 02. 02. 2009
e-mail: info@chejn.cz