O nás

 

   Naše společnost byla založena společenskou smlouvou v roce 1992 a zaregistrována v dubnu
roku 1993.

   Z počátku se zabývala vyhledáváním vhodných ložisek surovin na území tehdejší federace pro našeho současného obchodního partnera německou společnost DORFNER, který zde měl zájem investovat.

 
   Koncem roku 1993 došlo k podpisu smlouvy o výhradním prodejním zastoupení na území České
a Slovenské republiky a ještě téhož roku jsme dodávali zboží několika prvním zákazníkům.
 

   V roce 1994 naše společnost poprvé vytvořila zisk a vzhledem ke zdvojnásobení obratu a výborným výsledkům v roce 1995 bylo rozhodnuto na začátku roku 1996 o stavbě vlastní provozovny se skladem. V květnu téhož roku bylo vydáno stavební povolení a v srpnu 1997 byla stavba kolaudována. Naše firma se přestěhovala ze starých a nevyhovujících skladovacích prostor a kanceláří čímž se nám podařilo zvýšit úroveň poskytovaných služeb a sloučením provozu s administrativní částí došlo ke snížení vlastních nákladů. Navíc se v roce 1997 zařadila naše společnost do svého programu dynamicky se rozvíjející maloobchodní prodej zahradní a interiérové keramiky.

 

•   Vzhledem k poptávce po materiálu pro pískování a otryskávání jsme se rozhodli rozšířit nabízený sortiment o minerální abraziva a materiály na pískování od firmy ASIKOS. Nabízíme širokou řadu těchto materiálů, které nejsou silikogenní a nazatěžují životní prostředí. Tím uspokojujeme i ty nejnáročnější požadavky.

 

  V současné době dodáváme cca 10.000 tun plniv více jak dvěma stovkám stálých zákazníků v České
a Slovenské republice. Většina námi dodávaných výrobků je vyráběna dle norem ISO 2000 a ISO 2004.

 

  Naše společnost vlastní cca 700 m2 skladovacích ploch. Většina odbytu je však tvořena přímými dodávkami zákazníkům. Celkem u nás pracuje 5 zaměstnanců, kteří zajišťují její kompletní provoz od příjmu objednávek až po konečnou expedici zákazníkům.

 

© MATYPO Sušice, 2000, poslední aktualizace 29. 10. 2008
e-mail: info@chejn.cz